Wolski Michał - Kozieł Stanisław, Rachwał Paweł, Sajdak Jakub, Bularski Wojciech - Szymbara Tomasz (50' - Gunia Gerwin), Kania Dominik (65' - Wolski Adrian), Kozielec Rafał, Gunia Modest (88' - Doniek Kamil) - Grzesik Mateusz, Węgrzyn Kamil (75' - Daniel Łopatkiewicz)

Bramki zdobyli:

Rachwał Paweł - z rzutu karnego

Gunia Modest - po podaniu Grzesika

Na spotkanie z wiceliderem rozgrywek nasza drużyna przystąpiła osłabiona brakiem Tomaszów - Rachwalskiego i Guni. Pierwszą groźną akcję w 5-ej minucie stworzyli sobie przyjezdni. Po nieporozumieniu Kozieła z debiutującym w BŻ Sajdakiem zawodnik gości wyszedł sam na sam z Wolskim, ale na szczęście przestrzelił w stuprocentowej sytuacji. W miarę upływu meczu przewagę zaczęli zdobywać nasi zawodnicy. W 9-ej minucie sytuacji sam na sam nie wykorzystał Węgrzyn. W 11-ej minucie szarżującego w polu karnym Grzesika fauluje zawodnik gości za co arbiter dyktuje rzut karny zamieniony na gola przez Rachwała. Kolejne minuty to napór naszego zespołu na przeciwników. W 17-ej minucie Rachwał z wolnego strzelił minimalnie obok spojenia. W 23-ej Węgrzyn zmarnował sytuację sam na sam. W 26-ej jego "wyczyn" powtórzył Modest Gunia. W 35-tej minucie w końcu uśmiechnęło się do nas szczęście. W połowie boiska futbolówkę przejął Grzesik, minął dwóch rywali, wbiegł z piłką w pole karne i zagrał ją obok bramkarza Nowego Dworu do nadbiegającego Modesta Guni, który dokonał formalności wbijając piłkę do pustej bramki! Tak więc prowadziliśmy już 2:0, czego przed spotkaniem nikt się nie spodziewał. W 41-ej minucie ponownie pod bramką przeciwników nie popisał się "Morda", marnując kolejną sytuację sam na sam. Do końca pierwszej połowy nie działo się już nic godnego uwagi i mogliśmy na przerwę zejść w dobrych humorach choć gdybyśmy wykorzystali wszystkie setki to....

Na drugą połowę nasi wyszli już niestety mniej skoncentrowani, co próbowali wykorzystać rywale. Pierwsze 15 minut drugiej części meczu tytko się broniliśmy. Trzeba jednak przyznać, że skutecznie, bo choć rywale "przesiadywali" na naszej połowie to dobrej okazji sobie nie stworzyli. W 63-ej minucie Grzesik zagrał na wolne pole do Węgrzyna, który ponownie marnuje sytuację sam na sam! W 65-ej minucie ponownie "Morda" marnuje nie wiadomo już które sam na sam. W 70-ej minucie goście wykonywali rzut rożny po którym omal nie zdobyli gola , piłka po wrzutce z kornera minimalnie minęła spojenie słupka z poprzeczką. Pięć minut później po ogromnym zamieszaniu pod naszą bramką zawodnik z Makowisk z 3 metrów trafia w słupek. W 77-ej minucie kolejna kontra naszego zespołu i kolejna zmarnowana okazja, tym razem przez Grzesika. Ten sam zawodnik nie popisuje się 3 minuty później, przegrywając sytuację sam na sam z bramkarzem Makowisk. Do końca meczu na boisku nie wiele się już działo i choć w drugiej części meczu lepsza o wiele była ekipa przyjezdnych, to nie miała ona pomysłu na stworzenie sobie dobrej okazji do zdobycia gola. No cóż, zwycięstwo bardzo cieszy, jednak skuteczność w tym meczu była fatalna. Za tydzień derby z KS-em Szczepańcowa o godz. 11.00, trzymajmy kciuki za naszych!