Ludowy Klub Sportowy BŁĘKITNI Żeglce - strona nieoficjalna

Strona klubowa

TRANSFERY

PRZYBYLI:
Dominik Gromek
(Tęcza Zręcin)
 

ODESZLI:
Stanisław Kozieł (problemy zdrowotne)
Norbert Delimata (zawieszenie kariery)

Modest Gunia (kontuzja kolana)
Tomasz Gunia (przerwa w grze)
 

 

 

 

 

 

Buttony

Zaprzyjaźnione kluby

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Admin
status Gadu-Gadu

Najnowsza galeria

Dres klubowy
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Aktualności

Wyniki Turnieju Oldboyów

  • autor: MichHip, 2013-07-21 22:58

Puchar Prezesa LKS BŁĘKITNI Żeglce dla KS Szczepańcowa.

 


W sobotę na stadionie BŻ odbył się pierwszy Turniej Oldboyów o Puchar prezesa naszego klubu. W zawodach wystartowały cztery drużyny: Błękitni Żeglce , KS Szczepańcowa , Tęcza Zręcin oraz Przyjaciele Jacka.
Po emocjonujących meczach (każdy z każdym) najlepsi okazali się Oldboye KS Szczepańcowa.

 

(więcej w rozwinięciu)

GALERIA

 

Wyniki



Błękitni – Tęcza  5:0

Bularski x2 , Delimata , Skalski , Rachwalski



KS - Przyjaciele Jacka  6:5

Guzik J X2 , Majkut x2 , Krzywda - Dubis x2 , Serwa , Mroczka , Mendelowski 
 


Błękitni - KS  1:2

Skalski - Janas , Krzywda
 


Przyjaciele Jacka - Tęcza  4:2

Dubis x2 , Rachwał , Mendelowski - Gruszka x2
 


Tęcza - KS  3:0

Gruszka x2 , Widziszewski 
 


Przyjaciele Jacka - Błękitni 4:1

Dubis , Mroczka x2 , Janik - Skalski
 

 


Tabela

Lp.

Drużyna

Mecze

Pkt.

Bramki

1.

KS Szczepańcowa

3

6

8 - 9

2.

Przyjaciele Jacka

3

6

13 - 9

3.

Błękitni Żeglce

3

3

7 – 6

4.

Tęcza Zręcin

3

3

5 - 9




Strzelcy

5 - Dubis
4 - Gruszka 
3 - Krzywda , Skalski , Mroczka
2 - Bularski , Mendelowski , Guzik J. , Majkut M. , Żołna P.
1 - Janik , Janas , Delimata , Serwa , Rachwalski , Rachwał , Widziszewski , Malik T. 

 

 


Składy
 


Błękitni

1 Laskoś Marcin
2 Delimata Norbert
3 Bularski Wojciech
4 Kozieł Stanisław
5 Rachwalski Tomasz 
6 Skalski Daniel

 


Przyjaciele Jacka

1 Maciejczyk Marek
2 Dubis Jacek
3 Mendelowski Krzysztof
4 Serwa Maciej
5 Rachwał Paweł
6 Mroczka Piotr
7 Janik Piotr

 


KS Szczepańcowa

1 Majkut Janusz
2 Majkut Mateusz
3 Guzik Janusz
4 Guzik Krzysztof
5 Janas Jan
6 Socha Mirosław
7 Krzywda Mariusz

 


Tęcza

1 Misiak Bogdan
2 Rodzinka Jan
3 Żurkiewicz Wojciech
4 Widziszewski Witold
5 Żołna Michał
6 Gruszka Sebastian
7 Borek Tomasz



Pierwsze trzy drużyny zostały uhonorowane pamiątkowymi pucharami oraz dyplomami, które wręczał prezes BŻ Tomasz Serwa.
Mecze sędziowali Tomasz Laskoś i Michał Wolski.
Wielkie podziękowania należą się Sylwkowi Skalskiemu , Tomkowi Laskosiowi , Marcinowi Laskosiowi , Jackowi Dubisowi oraz Pawłowi Rachwałowi za wielką pomoc w przygotowaniach turnieju.

Koledzy z drużyny życzą szybkiego powrotu do zdrowia kontuzjowanemu w czasie zawodów Maćkowi Serwie.
 


Friq


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [601]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Reklama

BRAND Krosno 

   

EURO AUTO-ZBYT            

                                                                        

Logowanie

Ostatnie spotkanie

LKS "JASIOŁKA" ŚwierzowaLKS "BŁĘKITNI" Żeglce
LKS "JASIOŁKA" Świerzowa 7:1 LKS "BŁĘKITNI" Żeglce
2016-05-15, 16:30:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 21
KKS "Dwór" Kombornia 2:3 JKS Jasionów
LKS Lubatówka 2:3 LKS Głowienka
LKS "Victoria" Dobieszyn 1:3 LKS "Jasiołka" Jaśliska
OZS "Guzikówka" Krosno 2:2 LKS Lubatowa
LKS "Sokół" Trześniów 1:1 LKS Wesoła
LKS "San" Nozdrzec 3:1 ULKS "Huragan" Jasionka
LKS "JASIOŁKA" Świerzowa 7:1 LKS "BŁĘKITNI" Żeglce

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 22
JKS Jasionów - LKS "JASIOŁKA" Świerzowa
LKS "BŁĘKITNI" Żeglce - LKS "San" Nozdrzec
ULKS "Huragan" Jasionka - LKS "Sokół" Trześniów
LKS Wesoła - OZS "Guzikówka" Krosno
LKS Lubatowa - LKS "Victoria" Dobieszyn
LKS "Jasiołka" Jaśliska - LKS Lubatówka
LKS Głowienka - KKS "Dwór" Kombornia

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 307, wczoraj: 342
ogółem: 1 050 429

statystyki szczegółowe