Ludowy Klub Sportowy BŁĘKITNI Żeglce - strona nieoficjalna

Strona klubowa

TRANSFERY

PRZYBYLI:
Dominik Gromek
(Tęcza Zręcin)
 

ODESZLI:
Stanisław Kozieł (problemy zdrowotne)
Norbert Delimata (zawieszenie kariery)

Modest Gunia (kontuzja kolana)
Tomasz Gunia (przerwa w grze)
 

 

 

 

 

 

Buttony

Zaprzyjaźnione kluby

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Admin
status Gadu-Gadu

Najnowsza galeria

Dres klubowy
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Aktualności

IV Mistrzostwa Żeglec Dwójek Siatkarskich - relacja/galeria

  • autor: MichHip, 2014-07-29 19:59

IV Mistrzostwa Żeglec "dwójek" siatkarskich rozstrzygnięte. Wolski Michał / Frużyński Arkadiusz obronili tytuł.

więcej w rozwinięciu...

W minioną sobotę rozegrano czwarte już mistrzostwa naszej miejscowości w siatkarskich dwójkach. Tym razem w zawodach wzięło udział 8 par, które podzielone zostały na dwie grupy po 4 pary.

Gr. "A" 

1. Wolski Michał / Frużyński Arkadiusz 
2. Wolski Michał / Doniek Kamil 
3. Laskoś Marcin / Węgrzyn Kamil 
4. Wilk Michał / Gunia Tomasz 


Gr. "B" 

1. Gydziak Jakub / Gromek Dominik 
2. Łopatkiewicz Krzyszrof / Kurcoń Jarosław 
3. Skalski Konrad / Kozieł Stanisław 
4. Laskoś Tomasz / Gromek Krzysztof 

 


Wyniki 

Gr. "A" 

Wolski M / Frużyński - Wolski A / Doniek 2:0 (10:6 , 10:5) 
Laskoś M / Węgrzyn - Wilk / Gunia 2:1 (4:10 , 10:5 , 10:5) 

Wolski A / Doniek - Laskoś M / Węgrzyn 2:1 (7:10 , 10:6 , 12:10) 
Wilk /Gunia - Wolski A / Frużyński 0:2 (3:10 , 4:10) 

Wolski M / Frużyński - Laskoś M / Węgrzyn 2:1 (10:3 , 8:10 , 10:7) 
Wolski A / Doniek - Wilk / Gunia 2:0 (10:4 , 10:8) 

 


Tabela (mecze - punkty - sety + - sety -)

1 Wolski Michał / Frużyński Arkadiusz 3 - 8 - 6 - 1 
2 Wolski Adrian / Doniek Kamil 3 - 5 - 4 - 3 
3 Laskoś Marcin / Węgrzyn Jakub 3 - 4 - 4 - 5 
4 Wilk Michał / Gunia Tomasz 3 - 1 - 1 - 6

 

Gr. "B" 

Gydziak / Gromek D - Łopatkiewicz / Kurcoń 0:2 (10:12 , 5:10) 
Skalski / Kozieł - Laskoś T - Gromek K 2:0 (10:8 , 10:6) 

Łopatkiewicz / Kurcoń - Skalski / Kozieł 0:2 (4:10 , 3:10) 
Lakoś T / Gromek K - Gydziak / Gromek D 2:0 (10:4 , 10:4) 

Gydziak / Gromek D - Skalski / Kozieł 0:2 (3:10 , 3:10) 
Łopatkiewicz / Kurcoń - Laskoś T / Gromek K 2:0 (10:6 , 10:5)



Tabela (mecze - punkty - sety + - sety -)

1 Skalski Konrad / Kozieł Stanisław 3 - 9 - 6 - 0 
2 Łopatkiewicz Krzysztof / Kurcoń Jarosław 3 - 6 - 4 - 2 
3 Gydziak Jakub / Gromek Dominik 3 - 3 - 2 - 4 
4 Laskoś Tomasz / Gromek Krzysztof 3 - 0 - 0- 6 

 


O 3 miejsce 

Wolski Adrian / Doniek Kamil - Łopatkiewicz Krzysztof / Kurcoń Jarosław 2:1 (10:6 , 1:10 , 10:6)



O 1 miejsce 

Wolski Michał / Frużyński Arkadiusz - Skalski Konrad / Kozieł Stanisław 2:0 (12:10 , 10:6) 


Klasyfikacja za 2014 rok 

1. Wolski M / Frużyński 
2. Skalski / Kozieł 
3. Wolski A / Doniek 
4. Łopatkiewicz / Kurcoń 
5. Laskoś M / Węgrzyn 
6. Gydziak / Gromek D 
7. Wilk / Gunia 
8. Laskoś T / Gromek K 

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Stanisław Kozieł, który uhonorowany został pamiątkowym pucharem. 

Turniej przebiegał w miłej i przyjaznej atmosferze. 

Organizatorem turnieju był Tomasz Serwa. 

Wielkie podziękowania należą się Sylwkowi Skalskiemu i Tomkowi Łopatkiewiczowi za pomoc w przygotowaniu do turnieju. 

Friq

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [427]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Reklama

BRAND Krosno 

   

EURO AUTO-ZBYT            

                                                                        

Logowanie

Ostatnie spotkanie

LKS "JASIOŁKA" ŚwierzowaLKS "BŁĘKITNI" Żeglce
LKS "JASIOŁKA" Świerzowa 7:1 LKS "BŁĘKITNI" Żeglce
2016-05-15, 16:30:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 21
KKS "Dwór" Kombornia 2:3 JKS Jasionów
LKS Lubatówka 2:3 LKS Głowienka
LKS "Victoria" Dobieszyn 1:3 LKS "Jasiołka" Jaśliska
OZS "Guzikówka" Krosno 2:2 LKS Lubatowa
LKS "Sokół" Trześniów 1:1 LKS Wesoła
LKS "San" Nozdrzec 3:1 ULKS "Huragan" Jasionka
LKS "JASIOŁKA" Świerzowa 7:1 LKS "BŁĘKITNI" Żeglce

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 22
JKS Jasionów - LKS "JASIOŁKA" Świerzowa
LKS "BŁĘKITNI" Żeglce - LKS "San" Nozdrzec
ULKS "Huragan" Jasionka - LKS "Sokół" Trześniów
LKS Wesoła - OZS "Guzikówka" Krosno
LKS Lubatowa - LKS "Victoria" Dobieszyn
LKS "Jasiołka" Jaśliska - LKS Lubatówka
LKS Głowienka - KKS "Dwór" Kombornia

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 368, wczoraj: 342
ogółem: 1 050 490

statystyki szczegółowe