Ludowy Klub Sportowy BŁĘKITNI Żeglce - strona nieoficjalna

Strona klubowa

TRANSFERY

PRZYBYLI:
Dominik Gromek
(Tęcza Zręcin)
 

ODESZLI:
Stanisław Kozieł (problemy zdrowotne)
Norbert Delimata (zawieszenie kariery)

Modest Gunia (kontuzja kolana)
Tomasz Gunia (przerwa w grze)
 

 

 

 

 

 

Buttony

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Admin
status Gadu-Gadu

Najnowsza galeria

Dres klubowy
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Aktualności

XIV Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca, Trenera i...

  • autor: MichHip, 2014-12-30 09:51
XIV Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca, Trenera i Działacza Powiatu Kroś

Ruszyła XIV edycja Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca, Trenera i Działacza Powiatu Krośnieńskiego 2014 roku. Wśród nominowanych znaleźli się 4 mieszkańcy Gminy Chorkówka, w tym 3 ludzi ściśle związanych z Żeglcami.

W Plebiscycie wybiera się drogą sms-ową oraz poprzez kupony zamieszczane w gazecie Nowe Podkarpacie 5 spośród 25 nominowanych sportowców oraz po jednym z 9 nominowanych trenerów i działaczy. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na uroczystej gali w lutym 2015 roku.

 

 

Aby zagłosować należy wysłać następujący SMS:

 

Numer: 7136 (1,23 zł z VAT)

Treść: PKSx,x,x,x,x,Tx,Dx

 

gdzie w miejsce "x" należy wstawić odpowiedni numerek kandydata z danej kategorii, BEZ spacji

 

Lista kandydatów:


 

Kategoria SPORTOWIEC (PKS):

1.Sławomir Bogacz (LKS Jasiołka Inwentech Jaśliska, piłka nożna)

2. Piotr Bryś (GKS Zamczysko Odrzykoń, piłka nożna)

3. Weronika Bykowska (CWKS Legia Warszawa, strzelectwo)

4. Waldemar Czado (Stowarzyszenie Nasz Rymanów, sekcja biegowa Finish Rymanów)

5. Konrad Dranka (Tęcza Zręcin, piłka nożna)

6. Jacek Grabski (GKS Zamczysko Odrzykoń,piłka nożna)

7. Stanisław Jaźwiecki (Klub Biegacza GOSiR Krościenko Wyżne, lekkoatletyka)

8. Filip Kociuba (KTS GOSiR Krościenko Wyżne, tenis stołowy)

9. Hubert Kopczyk (UKS TKKF MOSiR Dukla,tenis stołowy)

10. Jacek Kostycz (LKS Jasiołka Inwentech Jaśliska)

11. Marcin Kuliga (KKB MOSiR Krosno, lekkoatletyka)

12. Ewelina Marcisz (MKS Halicz Ustrzyki Dolne, narciarstwo biegowe)

13. Kryspin Paradysz (KS Budo Krosno, karate)

14. Wojciech Pelczar (MUKS Podkarpacie Jedlicze, narciarstwo biegowe)

15. Rafał Penar (IKN Górnik Iwonicz-Zdrój, biathlon)

16. Wiktor Penar (IKN Górnik Iwonicz-Zdrój, biathlon)

17. Sławomir Skóra (Bike Team GOSiR Jedlicze, kolarstwo górskie)

18. Dawid Stanisz (LKS Jasiołka Inwentech Jaśliska, piłka nożna)

19. Łukasz Szczurek (BKS WP Kościelisko, biathlon)

20. Krzysztof Wałęga (MUKS Podkarpacie Jedlicze, strzelectwo)

21. Tomasz Wąchała (WKS Rędzinianka Wojaszówka, piłka nożna)

22. Grzegorz Węgrzynowski (Stabilizator Chorkówka, siatkówka)

23. Krzysztof Wiernusz (Stowarzyszenie Nasz Rymanów, sekcja biegowa Finish Rymanów)

24. Michał Wolski (Błękitni Żeglce, piłka nożna)

25. Jakub Zima (Iwonka Iwonicz/Cosmos Nowotaniec, piłka nożna)

 

 

Kategoria TRENER (T):

1. Ryszard Chowaniec (UKS Żarniak Jaśliska, piłka nożna, biegi przełajowe)

2. Robert Gorzynik (Kotwica Korczyna, piłka nożna)

3. Mariusz Jakieła (IKN Górnik Iwonicz-Zdrój, biathlon)

4. Józef Kudroń (MUKS Podkarpacie Jedlicze, łucznictwo)

5. Bogdan Maciejewski (UKS TKKF MOSiR Dukla, tenis stołowy)

6. Mariusz Michalski (GKS Zamczysko Odrzykoń, piłka nożna)

7. Artur Piotrowski (UKS Gem Posada Górna)

8. Stanisław Wierdak (LKS Nafta Chorkówka, piłka nożna)

9. Witold Zatorski (Klub Biegacza GOSiR Krościenko Wyżne, lekkoatletyka)

 

Kategoria DZIAŁACZ (D):

1. Mariusz Biskup (MUKS Podkarpacie Jedlicze)

2. Jarosław Farbaniec (LKS Jasiołka Inwentech Jaśliska)

3. Lucjan Hawrot (Stowarzyszenie Aktywnej Promocji Sportu i Kultury „APSiK”, GKS Wisłok Krościenko Wyżne)

4. Dariusz Jęczkowski (Akademia Piłkarska Aktiv Pro Rymanów)

5. Jerzy Kaleta (Towarzystwo Sportowe ProFamilia Wojaszówka)

6. Stanisław Paszek (UKS TKKF MOSiR Dukla)

7. Jacek Pinkowicz (LKS Iskra Iskrzynia)

8. Krzysztof Rajchel (Iwonka Iwonicz)

9. Tomasz Serwa (Błękitni Żeglce)

 

 

 

Mieszkańcy Żeglec i ludzie związani ze sportem w Żeglcach:

 

 

 

 

 

 

 

Pozostali kandydaci z naszej gminy:

 

 

 

 

 

 

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [630]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Reklama

BRAND Krosno 

   

EURO AUTO-ZBYT            

                                                                        

Logowanie

Ostatnie spotkanie

LKS "JASIOŁKA" ŚwierzowaLKS "BŁĘKITNI" Żeglce
LKS "JASIOŁKA" Świerzowa 7:1 LKS "BŁĘKITNI" Żeglce
2016-05-15, 16:30:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 21
KKS "Dwór" Kombornia 2:3 JKS Jasionów
LKS Lubatówka 2:3 LKS Głowienka
LKS "Victoria" Dobieszyn 1:3 LKS "Jasiołka" Jaśliska
OZS "Guzikówka" Krosno 2:2 LKS Lubatowa
LKS "Sokół" Trześniów 1:1 LKS Wesoła
LKS "San" Nozdrzec 3:1 ULKS "Huragan" Jasionka
LKS "JASIOŁKA" Świerzowa 7:1 LKS "BŁĘKITNI" Żeglce

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 22
JKS Jasionów - LKS "JASIOŁKA" Świerzowa
LKS "BŁĘKITNI" Żeglce - LKS "San" Nozdrzec
ULKS "Huragan" Jasionka - LKS "Sokół" Trześniów
LKS Wesoła - OZS "Guzikówka" Krosno
LKS Lubatowa - LKS "Victoria" Dobieszyn
LKS "Jasiołka" Jaśliska - LKS Lubatówka
LKS Głowienka - KKS "Dwór" Kombornia

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 143, wczoraj: 146
ogółem: 1 036 722

statystyki szczegółowe