LKS BŁĘKITNI Żeglce     1

-

LKS Lubatowa                  3

Dla Błękitnych : D. Łopatkiewicz

Niestety muszę stwierdzic, że drużyna z Lubatowej nie potrafi grac Fair Play... Bardzo zależało nam by przełożyc mecz na godz. 15:00 , gdyż o 12:00 odbywał się Odpust Parafialny i kilku podstawowych zawodników było na Mszy. Jednak im zależało jedynie na tym by jak najłatwiej zdobyc punkty. Po prostu chamstwo. Jeszcze do tego sędzia.... W pierwszej połowie to my przeważaliśmy, stwarzaliśmy sytuację, jednak nici z tego. Do przerwy remis. Po przerwie, wchodzący z ławki D. Łopatkiewicz , zdobył bramkę i wyprowadził nas na prowadzenie. Niestety kilkanaście minut później zawodnik gości znalazł się sam na sam z naszym bramkarzem i strzelił wyrównującego gola. Kilka minut później i znów nasi obrońcy nie upilnowali napastnika z Lubatowej i już przegrywaliśmy 1:2. Żeby było jeszcze ciekawiej sędzia podyktował karnego dla Lubatowej, jednak to zawodnik gości faulował naszego obrońcę a potem artystycznie upadł... Pełen brak profesjonalizmu ze strony sędziego. Jednakże wprowadzony wcześniej bramkarz wyczuł intencję strzelającego i obronił 11-tkę. Następnie zacięta gra i wreszcie sytuacja w której obrońca gości podkłada nogę M. Grzesikowi w polu karnym, jednak oczywiście Super-Sędzia odebrał nam szansę na wyrównanie, gdyż prawdopodobnie przysłonił mu tą akcję brzuch :) Kto wie jak potoczyłyby się losy tego spotkania gdyby sędzia wskazał na 11 metr. Jednak w końcówce znów nieupilnowany został zawodnik z Lubatowej i podwyższył na 1:3. Jak na tak przerzedzony skład to i tak dobrze się trzymaliśmy, kto wie jakby się skończyło gdyby nie Super-Sędzia, bycmoże nic by to nie zmieniło... Ale mówiąc gdyby tracimy czas, przygotujmy się na Wietrzno, a Lubatowej jeszcze pokażemy !

• Komentarzy [23]
  • czytano: [907]

autor: ~cris77 2010-08-23 20:49:59

avatar Czyli mecz będzie o 13 lub 15 a nie o 11??

autor: ~anonim 2010-08-23 23:23:38

avatar No u nas gramy zawsze o 13, ael teraz by nam 15 pasowała....

autor: ~anonim 2010-08-29 15:52:50

avatar jaki wynik??

autor: Blekitnii 2010-08-29 16:31:11

Profil Blekitnii w Futbolowo potok-wietrzno 3-1 chlebna-husaria 4-1 milcza-bóbrka 2-4

autor: cris77 2010-08-29 17:49:18

Profil cris77 w Futbolowo Panowie jakie chamstwo? I ilu nie mieliście tych zawodników z podstawowego? 2,3? Powiem jedno, nie ma ludzi nie zastąpionych i czasami trzeba sobie radzić bez tych lepszych. Myślę, że karne były ewidentne dla obydwu stron, także nie ma się co spinać tylko grać dalej, sezon trwa!rnPS. A do sędziów w tej klasie trzeba już przywyknąć i na to chyba nikt nie poradzi! Powodzenia w lidze. >LKS

autor: MichHip 2010-08-29 18:02:48

Profil MichHip w Futbolowo wiesz 3 zawodników było na Mszy, 2 jest kontuzjowanych i jeden w robocie... 6 zawodników to twoim zdaniem mało ?? I nie wiem co wam szkodziło przenieśc ten mecz o 2 godz później... To jak to miałem nazwac ?

autor: ~Astalawista Beybe 2010-08-29 18:30:23

avatar Słuchaj człowieku co przywyknąc? no co? Za co dawac piniadze ciężko zarobione co? za tą kpine którą odje....li? Sędzia dopuscil do takiej sytuacji niestety,bo jakby utemperował nieczysta gre lUBATOWEJ to nie dochodzilo by do pewnych sytuacji! Tak jak napisał Michał (który pędzi z mszy zeby pomuc drużynie,to sie nazywa zaangażowanie)że "brzuch mu zasłaniał chyba obiektywne sędziowanie!

autor: ~Astalawista Beybe 2010-08-29 18:32:52

avatar Pieniądze :)

autor: ~Astalawista Beybe 2010-08-29 18:35:45

avatar Nie wspomne o tym "niby sędzim z lini boczej" Reasumując Główny i boczny od strony jastrzebia,gorzej niż parodia!!!

autor: Blekitnii 2010-08-29 19:47:26

Profil Blekitnii w Futbolowo wszystko wszystkim ale jak imbecyl może widzieć karnego ze środka boiska albo boczny stoi od lini 2 metry i nie widzi jak warszawiak tnie grzynia równo z ziemią.

autor: ~Astalawista Beybe 2010-08-29 20:07:00

avatar Dlatego ze sie ruszał jak tak piz...a po boiskurn! Ludzie ktoś zapiernicza robocie jak DET a taki "sędzia" lekka ręka wezmie sobie kasiurke i ma w dup...e wszystko! Prze takich pajaców niestety są spięcia na meczu i taka jest prawda!

autor: ~Astalawista Beybe 2010-08-29 20:10:45

avatar Aha-Michał przebieg meczu opisałes naprawde TRAFNIE,tyle ci powiem! Bez pozdrowien dla sędziego i smiesznej lubatowej!

autor: ~fossa 2010-08-29 22:34:16

avatar Porażkę biorę na siebie bo po moich błędach w sumie padły bramki. No ale to nam już 3pkt nie wróci :).Sędzia robił też swoje, mógł po prostu dać kartki bo gra była ostra. Ale stwierdził że nie skończymy w pełnych składach. Z naszej strony raczej by nikt nie wyleciał. Tragedii niema gramy dalej swoje. Najgorzej by było gdyby w przypadku kilku porażek zaczęły się kłótnie, ale myślę że tak nie będzi

autor: ~Michhip 2010-08-29 22:55:34

avatar Fosa nie możesz brać winy za porażkę tylko na siebie :-) że cię gość przeszedł to się zdarza, ale też nikt przed tobą nie uciął tego rajdu. Ale masz rację nie wolno się zalamywac tylko trzeba grać dalej. Szkoda tylko kontuzji dzidka i danki bo to trochę się czuje.

autor: ~xena 2010-08-30 07:34:45

avatar grtki dla daniela kolejny mecz kolejna bramka

autor: TSW... 2010-08-30 08:53:52

Profil TSW... w Futbolowo trudno gramy dalej teraz wietrzno bramkarza mają naprawde badzo dobrego no i środek pola mają opanowany ale jak będzieby mieli optymalny skład to nie powinno być zle,a co do straconych bramek to gość przebiegł większą połowe boiska przaz pomoc wszedł jak w masło nikt go nie przeją.

autor: ~cris77 2010-08-30 14:18:08

avatar Czemu niby nazywasz Lubatowę "śmieszną"??

autor: ~cris77 2010-08-30 14:19:37

avatar Panie "Astalawista Beybe"...

autor: ~cris77 2010-08-30 14:26:30

avatar I kto mówi, że Lubatowa nie czysto grała, jak wy nie jesteście tacy święci-przykład?: wasz zawodnik ewidentnie z łokcia przyłożył w brzuch naszemu-czerwona kartka jak złoto, ale po co się kłócić, gra się dalej! sezon trwa!

autor: TSW... 2010-08-30 15:16:54

Profil TSW... w Futbolowo w tej chlebnej to musiało sie faktycznie dziać sporo, skoro fakty RMF-FM o tym mówiły.

autor: ~lks 2010-08-31 21:36:34

avatar nas wyzywacie od chamów to w takim razie jak nazwać zachowanie waszych "kibiców" ... kultura do was jeszcze chyba nie dotarła

autor: ~MichHip1208 2010-09-01 12:17:40

avatar Kolego ciekawe jakby wasi kibice się zachowywali jakby sędzia tak narozrabiał.... na 100 % nie inaczej... na takich świętoszków to się już nie róbcie....

autor: ~TSW 2010-09-01 13:58:38

avatar Iks a z kąd ty wogule dzieciaczku jesteś????

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.